Britská společnost Autodata Limited je již od 70. let minulého století jedním z předních poskytovatelů technických informací pro údržbu, diagnostiku a opravy motorových vozidel prostřednictvím tištěných i elektronických médií.

Produkty Autodata slouží tisícům automobilových dílen po celém světě s komplexní nabídkou dostupných technických informací získaných zpravidla přímo od více než 140 výrobců vozidel z celého světa. Zahrnuje to škálu přes 30 tisíc modelů. Autodata jsou unikátní svou nezaměnitelnou podobou a jednotným způsobem prezentace se standardizovanými, snadno srozumitelnými informacemi a intuitivním ovládáním. Tento zdroj neocenitelných dat obsahuje dílenské informace pro více než 90 % silničních motorových vozidel, servisní specifikace a plány, umístění elektrických komponentů, schémata elektrického zapojení i ilustrace různých motorových vozidel a jejich částí, chybové kódy a postupy při hledání typických závad atd.

Autodata se rovněž neustále vyvíjejí, jsou pravidelně aktualizována a doplňována na základě zkušeností týmu odborníků působících na zákaznické technické lince a kvalifikovanými techniky ze speciálního týmu. Neustálý vývoj provází také distribuci Autodat. Produkty byly nejprve distribuovány v knižní tištěné formě, postupem času byly knihy nahrazeny CD s USB klíčem a od roku 2014 je možné získat pouze online verzi těchto produktů.

Nosným produktem společnosti Autodata je Autodata Online 3 CZ - česká on-line verze technických údajů pro servis osobních a lehkých užitkových vozidel - zážehové i vznětové motory od roku výroby 1970.


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.