0 Kč bez DPH

Společnost AUTOSERVIS AKADEMIE, spol. s r.o. (od 1.1.2015 pod novým názvem AKADEA s.r.o.) byla založena již v roce 1995 jako dceřiná společnost firmy UNIVER, spol. s r.o. Ke klíčovým činnostem patřilo vydavatelství - odborné časopisy AUTOservis (1994-2005, odborný časopis pro autoservisní praxi), pneuSERVIS/rychloServis (2005-2016, odborný magazín pro autoservisní a pneuservisní praxi), AUTO/MOTO/PNEU/SERVIS (od 2017, odborný časopis/bulletin proautoservisní a pneuservisní praxi) a technická literatura, dále pak pořádání seminářů, konferencí a školení.

V roce 1998 se firma stala výhradním zastoupením britského vydavatelství Autodata Limited. Od této doby v České republice i na Slovensku prodává špičkové technické informace pro údržbu a opravárenství motorových vozidel (v současné době především online verze, ale také CD nebo knihy) a další zahraniční i tuzemskou odbornou literaturu v uvedené oblasti (www.autodata.cz, www.automotoknihy.cz a .sk).

K významným aktivitám společnosti patří také každoroční pořádání odborných seminářů a celostátních soutěží „Autoservis roku“, „Pneuservis roku“, „Autoopravář roku“ a „Škola vyučující autoobory roku“ pod záštitou Svazu prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky (SAČR).

Společnost vždy byla také tradičním účastníkem mezinárodních veletrhů Autosalon, Autotec v Brně a Autosalónu v Nitře, nyní se prezentujeme na mezinárodním veletrhu Motosalon v Brně a v Praze a na dalších významných regionálních akcích jako je např. Auto Moto Show v Pardubicích atd.

AKADEA s.r.o. se rovněž zabývá rozsáhlou obchodní činností jako provozovatel několika významných obchodních portálů:

www.profiobchod.eu

- velkoobchod pro profesionální obchodníky v oblasti ručního, elektrického a pneumatického nářadí, přístrojů, strojů, zařízení, měřidel, manipulační i zdvihací techniky, vybavení pro dílny, průmysl, stavby, dům i zahradu, výrobků pro údržbu vozidel, autokosmetiky, chemotechnických přípravků a dalších.

 

www.aamarket.cz

- internetový prodej nářadí, čerpadel a zahradnických potřeb. Nabízíme motortestery, kompresiometry, potřeby pro diagnostiku, zkoušečky a nabíječky baterií, zvedáky, měřidla a montážní lampy. Najdete u nás žebříky, pracovní lavice, rukavice, zahradní nářadí, ochranné prostředky a další.

 

www.autodata.cz

- prodej zahraniční odborné literatury a on-line aplikací z oblasti autoopravárenství, technické informace pro údržbu a opravy motorových vozidel. Vysoká kvalita, vypovídací schopnost a přesnost je založena na používání originálních údajů od přibližně 80 různých výrobců motorových vozidel.

 

www.automotoknihy.cz

- internetový prodej knih, technických příruček a CD o servisu, diagnostice, opravách, konstrukcích a provozu automobilů i motocyklů. V sortimentu máme dílenské příručky, odborné učebnice, příručky Bosch i Grada a také odborné slovníky.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.