Společnost AKADEA s.r.o. (dříve AUTOSERVIS AKADEMIE, spol. s r.o.) pořádá a vyhlašuje ve spolupráci se Svazem prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky (SAČR, www.sacr.cz) a pod záštitou prezidenta SAČR odborné celostátní soutěže:

  • Autoservis roku (již od roku 1996)
  • Autoopravář roku (již od roku 1996)
  • Pneuservis roku (od roku 2007)
  • Škola vyučující autoobory roku (od 2013)

Odborná komise složená ze zástupců SAČR a AKADEA s.r.o. vyhodnocuje všechny zaslané přihlášky a určuje pořadí. Výherci obdrží hodnotné odměny v šecích a další dary od sponzorů soutěže, které jim jsou slavnostně předány na ceremoniálu vyhlašování výsledků. Vyhlašování probíhá vždy za účasti významných osobností české autobranže a médií, v reprezentativních prostorách např. Rotunda - Pavilon A brněnského výstaviště (u příležitosti mezinárodních veletrhů Autosalon/Autotec, Eurotrans, jako významná součást doprovného programu těchto akcí) nebo jako samostatná akce např. ve velkém konferenčním sále Service Training Center Škoda Auto a.s. v Kosmonosích... 
Ocenění získávají právo využívat úspěchu v těchto celostátních soutěžích k reklamním účelům, mohou takto označit své objekty, uvádět ocenění na firemních materiálech a při dalších komerčních aktivitách. Výsledky soutěží jsou pak mediálně prezentovány v odborných periodikách, na internetu atd.

Přihláška 2016 ke stažení

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.